Poznaj przepis na porządną labę, czyli najpiękniejsze leżaki na świecie!

Poznaj przepis na porządną labę, czyli najpiękniejsze leżaki na świecie!

Jak odpoczywać, to naprawdę tak, żeby mieć z tego przyjemność. A jak lepiej odpoczywać niż na naprawdę przepięknym leżaku, i to w dodatku w otoczeniu natury?

Katarzyna Wielechowska, to właścicielka marki designerskich leżaków handmade. Marka nosi nazwę LABA – i to nie bez powodu! Leżaki są przepiękne, kolorowe i cieszą oko. I widząc je, po prostu masz ochotę rozłożyć się na nich w jakimś przepięknym miejscu, zapomnieć o całym świecie i celebrować każdą sekundę relaksu.

Przeczytaj o tym, jak to wszystko się zaczęło, dowiedz się, kto projektuje te przepiękne wzory i poznaj przepis na prawdziwą labę.

the Slow Overview: Jak narodził się pomysł na markę akurat z designerskimi leżakami?

Katarzyna Wielechowska: Od zawsze poszukiwałam swojej ścieżki, dążyłam do założenia biznesu, “czegoś swojego”, co da mi poczucie spełnienia i satysfakcji. Zależało mi na stworzeniu marki, produktów, które będą zarówno unikalne, ale również praktyczne. Pewnego pięknego dnia, doszłam do wniosku, że na rynku zdecydowanie brakuje pięknych, dobrych jakościowo, a do tego w rozsądnej cenie leżaków, z oryginalnymi wzorami i tak wszystko się zaczęło! Uwielbiam działać kreatywnie, aktywnie i z zaangażowaniem, to właśnie daje mi Laba Poland.

Trzeba przyznać, że Wasze leżaki od razu wpadają w oko – ilustracje są
wyjątkowe! Projektujecie je sami czy nawiązujecie współprace z artystami?

Dziękujemy! To uczucie, gdy robisz coś, co inni kochają i doceniają – nieocenione. Część wzorów została zaprojektowana przez nas np. Tropiki oraz Delikate. Zależy nam również na promowaniu zdolnych designerów, ponieważ to właśnie w nich tkwi artystyczna siła, dlatego też bardzo chętnie podejmujemy współprace z artystami. Owocem takiego działania są
wzory Frida oraz Dali, stworzone przez niezwykle utalentowaną Aleksandrę Birch. Sztuka nie tylko w muzeum, sztuka również w przedmiotach codziennego użytku.

„Dajmy sobie szansę, by odetchnąć, odpocząć, a z pewnością chętniej przystąpimy do kolejnych wyzwań, będziemy szczęśliwsi i bardziej efektywni!”

Co – poza super ilustracjami – wyróżnia leżaki LABA?

Wyjątkowość naszych produktów to przede wszystkim wysoka jakość użytych materiałów: doskonałej jakości impregnowane drewno bukowe (odporne na wilgoć), o podwyższonym stopniu twardości oraz szybkoschnąca i wytrzymała tkanina wykonana z grubego materiału z
trwałym nadrukiem sublimacyjnym odpornym na promieniowanie UV.
Co więcej, nasze leżaki dostosowane są do potrzeb użytkowników: poszerzony stelaż, poręczny uchwyt i zdejmowany materiał. Tkaninę można bez problemu zdjąć i wyprać w pralce, dzięki czemu materiał łatwo utrzymać w czystości.

Jaki jest Wasz przepis na porządną LABĘ? I dlaczego warto sobie czasem poleniuchować, a w szczególności – dlaczego warto poleniuchować na takim pięknym leżaku?

Choć jesteśmy ludźmi bardzo aktywnymi i energicznymi, to czasami lubimy zaszyć się w spokojnym miejscu, z dobrą książką, oto nasz przepis na porządną LABĘ! Świat pędzi, a my wraz z nim. Dajmy sobie szansę, by odetchnąć, odpocząć, a z pewnością chętniej przystąpimy do kolejnych wyzwań, będziemy szczęśliwsi i bardziej efektywni!

Wiesz co jest najfajniejsze w leżaku? To, że możesz zabrać go dosłownie wszędzie! Nasze leżaki są poręczne, a to za sprawą uchwytu, który ułatwia jego noszenie. Po prostu chwyć, podnieś i w drogę!

Czy macie pomysły na dalszy rozwój marki i niedługo będziemy mogli cieszyć się kolejnymi produktami?

Pomysłów oraz planów jest całe mnóstwo! Nie chcemy zdradzać zbyt wiele, jednak intensywnie myślimy nad kolejnymi produktami, bardziej w klimacie jesienno-zimowym. Co więcej, bardzo dziękujemy naszym fanom za zaangażowanie w tworzenie marki Laba Poland oraz liczne sugestie i podpowiedzi dotyczące potencjalnych produktów wpisujących
się w klimat Laby!

A Wasza filozofia w paru słowach to…

Nasze podejście do tego co robimy: tworzyć wyjątkowe produkty, które są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Produkty klasyczne, ale w delikatnie innej odsłonie. Tworzyć z pasją, miłością i zaangażowaniem.
Nawiązując do naszych wyjątkowych wzorów: Frida i Dali – sztuka nie tylko w muzeum, sztuka również w przedmiotach codziennego użytku.

Katarzyna Wielechowska, właścicielka marki Laba Poland
Zdjęcia: Natalia Grubek
Modelka: właścicielka marki Laba Poland

Zobacz designerskie leżaki LABA POLAND i pozwól sobie na chwilę porządnej laby!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *