Stroje kąpielowe od polskich marek lato 2021 – przegląd zakupowy!

Stroje kąpielowe od polskich marek lato 2021 – przegląd zakupowy!

Sprawdź przegląd wyjątkowych strojów kąpielowych od polskich marek i wybierz coś dla siebie!

W końcu można śmiało powiedzieć, że mamy piękne i ciepłe lato. Kto z Was również nie mógł się go doczekać i komu marzyło się wylegiwanie się nad wodą? Ah, oficjalnie uważam ten czas za otwarty – nawet już udało mi się pokorzystać z pogody i mam nadzieję, że kolejne dwa miesiące (i oby wrzesień) będę równie słoneczne.

Tyle słowem wstępu… A teraz do rzeczy! Z okazji lata i z miłości do polskich marek odzieżowych, przygotowałam mały przegląd z damskimi strojami kąpielowymi od naszych rodzimych marek.

Stroje kąpielowe od polskich marek na lato 2021

Starałam się wybierać modele naprawdę różnorodnie, tak by każda z nas znalazła coś dla siebie. Są stroje jednoczęściowe, dwuczęściowe (w zestawach lub do dowolnego łączenia kolorów czy fasonów), w printy, jednokolorowe czy stroje kąpielowe idealne dla większych biustów.

1 / 2 / 3
1 / 2 / 3
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6
1 / 2 / 3
1 / 2 / 3
1 / 2 dół, góra / 3 /
1 dół, góra / 2 dół, góra / 3 / 4 / 5 dół, góra / 6
1 / 2 / 3 / 4 / 5
1 / 2 / 3 / 4
1 / 2 / 3 dół, góra / 4
1 / 2 / 3 / 4
1 / 2 / 3

Czy któraś z propozycji trafiła w Twój gust lub masz już któryś z kostiumów i chcesz napisać o nim opinię? A może czekasz na przegląd męskich strojów kąpielowych? Daj koniecznie znać w komentarzu!

Chcesz poznać więcej fajnych polskich marek? Zajrzyj >tutaj< !Zaobserwuj bloga the Slow Overview: Instagram / Facebook / Pinterest, żeby być na bieżąco! A jeśli uważasz wpis za przydatny, to będzie mi miło, jeśli postawisz mi >kawkę<!

Zdjęcie główne wpisu: Apostolos Vamvouras / Unsplash

3 thoughts on “Stroje kąpielowe od polskich marek lato 2021 – przegląd zakupowy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *