Piękna biżuteria, która pomaga dzikim kotom

Piękna biżuteria, która pomaga dzikim kotom

Pantera śnieżna i piękna biżuteria. Co te dwie rzeczy mają ze sobą wspólnego? Więcej niż przypuszczasz! Poznaj Irbis – sklep z biżuterią, który pomaga dzikim kotom.

Inspiracje czerpane z najnowszych trendów i włoskiego wzornictwa. Klasyka, ponadczasowość, ale też unikalność. Taki właśnie jest styl biżuteria Irbis, styl wrocławskiego sklepu biżuteryjnego online, w którym znajdziesz wyselekcjonowaną biżuterię wysokiej jakości. Jednak Irbis to nie tylko marka jubilerska, to coś więcej!

Piękna biżuteria

#pomagamzIrbis – „kocia” biżuteria!

Irbis – ta nazwa od razu zwraca na siebie uwagę. Nazwa Irbis zaczerpnięta jest od – nie inaczej – irbisów, pięknych panter śnieżnych, nazywanych duchami gór. Te majestatyczne dzikie koty, do tego stopnia zainspirowały twórców marki, że dzięki nim narodziły się wyjątkowe koncepcje i projekty biżuterii. Biżuterii, która miała oznaczać to, co cechuje Irbisy…

„Irbis – słowo klucz. Oznacza unikalność, piękno i naturalność. Takimi cechami charakteryzuje się jeden z bardziej zagrożonych gatunków dzikich kotów, jakim jest pantera śnieżna – Irbis.”

I to zdecydowanie się udało. A ponieważ marka skupia się na wielowymiarowości działań, to narodził wraz z piękną biżu narodził się też naprawdę niezwykły projekt: #pomagamzIrbis.

O co w nim chodzi? Marka postanowiła stworzyć kolekcję biżuterii, Kolekcja #pomagamzIrbis to projekt powstały we współpracy fundacji Save Wild Cats, działającej na rzecz zagrożonych gatunków dzikich kotów. Za każdy produkt z tej „kociej” kolekcji, Irbis przekazuje aż 20 zł na ich wsparcie!

#pomagamzibris 1. Srebrny pozłacany naszyjnik, 89 zł / 2. Srebrne kolczyki, 55 zł / 3. Srebrne pozłacane kolczyki, 55 zł / 4. Srebrna bransoletka na sznurki, 69 zł

Biżuteria Irbis – tylko najlepsze kruszce!

Na produkcję biżuterii składa się wiele działań. Wszystko zaczyna się od inspiracji! By być na bieżąco, marka często uczestniczy w międzynarodowych eventach. Biżuteria Irbis tworzona jest tylko i wyłącznie z kruszców wysokiej jakości, m.in. ze srebra próby 925 (dostępnej również w wersji pozłacanej) i ze złota prób 585 i 333. Wszystko zaczyna się oczywiście inspiracji, projektu. Następnie określane są technologiczne specyfikacje, kwestie formalne takie jak badanie i cechowanie biżuterii przez Polski Urząd Pobierczy.

„Pomimo, że produkcja biżuterii jest skomplikowanym mechanizmem, z pewnością sprawia ogrom satysfakcji, kiedy projekt nabiera realnej, fizycznej formy.”

Marka Irbis – jak określa sama siebie w trzech słowach marka – jest świadoma, partnerska i aspirująca. I te trzy cechy widać w każdym z działań tej marki. Sprawdź jej wszystkie kolekcje i zwróć szczególną uwagę na kolekcję z łapkami kotów, która sprawdzi się idealnie w roli prezentu. Dla samej siebie – bo czemu by nie – lub dla jakiegoś miłośnika kotów!

Chcesz poznać więcej polskich marek? Zajrzyj >tutaj< i zaobserwuj bloga the Slow Overview: Instagram / Facebook / Pinterest

3 thoughts on “Piękna biżuteria, która pomaga dzikim kotom

    1. O, jak też uwielbiam! Tę biżuterię otrzymałam w prezencie, pokochałam od pierwszego wejrzenia. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *