Lumpeksy online, które warto znać, cz.3

Lumpeksy online, które warto znać, cz.3

Luksusowe marki w lumpeksach, to super opcja, jeśli marzysz o torebce od Chanel czy butach od Diora w nieco niższej cenie. Poznaj 3 lumpeksy online/komisy z luksusowymi produktami fashion!

Dior, Chanel, Balenciaga, Prada czy Celine… Te prestiżowe marki luksusowe, które zna chyba każd_, kto w jakimś stopniu interesuje się modą lub designem. Drugi obieg czyni je bardziej przystępnymi – w niektórych second-handach (a raczej- jeśli już mowa o luksusowych markach -komisach) możesz znaleźć je w nieco niższej cenie i… nadal w świetnym stanie.

Luksusowe marki w lumpeksach: top 3

Wybrałam dla Ciebie 3 lumpeksy online, w których znajdziesz głównie produkty od luksusowych brandów i projektantów. Poznaj Pyskaty Zamsz, Luxury Love i Komis Label!

Pyskaty Zamsz

Pyskaty Zamsz ma mocno rozbudowany asortyment luksusowych marek. Poza Diorem, Chanel czy Burberry znajdziesz tu też produkty od Magdy Butrym. Ubrania, buty, nakrycia głowy i torebki – tutaj znajdziesz naprawdę wszystko, co luksusowe! Poza kupnem jest tutaj też opcja na sprzedaż swoich modowych perełek i outlet z produktami od autoryzowanych butików.

SKLEP | INSTAGRAM | FACEBOOK

Luxury Love

To kolejne miejsce w sieci, w którym znajdziesz ubrania, buty, torebki czy inne akcesoria modowe od najbardziej luksusowych marek. Wśród nich m.in. są Bottega Veneta, Jimmy Choo czy Ginevchy… Wybór jest naprawdę spory! W Luxury Label również sprzedać lu sosowe ubrania czy dodatki, których już nie nosisz.

SKLEP | INSTAGRAM | FACEBOOK

Komis Label

W Komis Label znajdziesz tutaj niepowtarzalne produkty ze starszych kolekcji nawet w kilkukrotnie niższych cenach, np. od Hermes czy Velentino. Oferta second-handu/komisu jest bardzo szeroka i różnorodna, znajdą tutaj też coś dla siebie również Panowie. I również tutaj możemy sprzedać swoje luksusowe ubrania czy dodatki!

SKLEP | INSTAGRAM | FACEBOOK

Poprzednie przeglądy lumpeksów znajdziesz tu i tu. A jeśli znasz inne, warte polecenia second-handy online, to daj znać w komentarzu!

Zaobserwuj bloga na Instagramie i Facebooku, by być na bieżąco! Zapraszam również do dołączenia do mojej nowej grupy poświęconej polskim markom modowym slow fashion, którą znajdziesz o >tutaj<.

Zdjęcie główne: cottonbro/pexels

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *