Lumpeksy online, które warto znać, cz.2

Lumpeksy online, które warto znać, cz.2

Gotowi na kolejną część przeglądu second-handów w sieci? Poznaj kolejne lumpeksy online, które są warte Twojej uwagi!

Tym razem w przeglądzie znajdziesz 3 lumpeksy online, które najczęściej w swojej ofercie mają ubrania minimalistyczne, idealne pod capsule wardrobe i ubrania vintage. Poprzednią cześć wpisu znajdziesz w >tym< miejscu.

Te trzy second-handy mają ofertę w nieco wyższym przedziale cenowym niż poprzednie. Wiąże się to z dostępnymi w ich ofercie markami premium, ale też z ubraniami, które mają naturalne składy. Z powodzeniem znajdziesz tutaj niejedną modową perełkę!

Hopla Store

Hopla to głównie minimalistyczne, skandynawskie marki jak ACNE, COS & Other Stories. Można znaleźć tam też inne marki, np. Max Mara czy Stella McCartney. Wyselekcjonowane przez Hoplę ubrania są doskonałe do tworzenia uniwersalnych stylizacji i wpasują się w gust każdej miłośniczki nowoczesnych i minimalistycznych ubrań. Nowa dostawa jest zawsze w poniedziałki 20.30.

SKLEP | INSTAGRAM | FACEBOOK

Reclo Store

Idealny second-hand do stworzenia capsule wardrobe. Znajdziesz tutaj sporo eleganckich koszul i produktów z wełny czy kaszmiru oraz ubrania od marek takich jak Levis, Ralph Lauren czy Massimo Dutti. W Reclo Store królują naturalne składy. W ofercie pojawiają się też ubrania i dodatki z upcyclingu, takie jak np. scrunchies.

SKLEP | INSTAGRAM | FACEBOOK

The Chain Vintage

The Chain Vintage to moda vintage, podróż w lata 70. i klimat grunge. Znajdziesz tutaj wiele skórzanych kurtek, jeansu i marynarek – chociaż ubrania przedstawiane są sylwetkach kobiet, to myślę, że część z tych ubrań spokojnie może być unisex. Powyżej 300 zł jest darmowa dostawa, a w ofercie znajdziesz też produkty do domu.

SKLEP | INSTAGRAM | FACEBOOK

Niedługo pojawi się kolejna część – second-handy, u których znajdziesz marki luksusowe, takie jak np. Dior i Chanel. Zaobserwuj bloga na Instagramie i Facebooku, by być na bieżąco! Zapraszam również do dołączenia do mojej nowej grupy poświęconej polskim markom modowym slow fashion, którą znajdziesz o >tutaj<.

Zdjęcie główne: pixelshot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *