3 strony, na których znajdziesz nietypowe noclegi w Polsce i nie tylko

3 strony, na których znajdziesz nietypowe noclegi w Polsce i nie tylko

Szukasz nietypowego miejsca na nocleg? Marzy Ci się domek na drzewie, jurta, domek na wodzie? Na tych 3 stronach znajdziesz niebanalne miejsca na nocleg w Polsce (i nie tylko!).

Nietypowe noclegi – takie jak domki na drzewie, glamping czy urokliwe domy w środku lasu – to sposób na to, by doświadczyć czegoś niezapomnianego. Idealnie wpasowują się w slow travelling, w którym istotne jest świadome podejście do podróżowania. Na tych trzech platformach znajdziesz wiele ofert niezwykłych miejsc do spania w stylu slow. W tych miejscach odpoczynek i celebracja każdej chwili przyjdzie Ci o wiele łatwiej.

Slowhop

„Urlop zaczyna się od umysłu. Pomagamy się wyłączyć. Prawdziwie.” Patrząc na oferty, które znajdziesz Slowhop nie jest trudno w to uwierzyć. To idealne miejscówki na celebrację życia: znajdziesz urocze domki o niezwykłym klimacie, glamping, domki na drzewie czy na wodzie – znalazł się nawet nocleg w wiatraku 🙂

Aloha Camp

Powiedz Aloha naturze i znajdź swój wymarzony nocleg w Polsce lub w Hiszpanii… W ofercie znajdziesz domki na drzewie, na wodzie, glamping w lesie, modernistyczne domki w lesie, miejsca idealne pod namiot czy na postawienie kampera, noclegi nad jeziorem czy w górach… Nie tylko w Polsce, ale i w Hiszpanii!

Airbnb

Airnb to nie tylko pięknie urządzone domy, apartamenty na wynajem czy jachty. Znajdziesz tutaj również inne, bardziej nietypowe noclegi na całym świecie. Może masz ochotę na nocleg w domu w skale? Albo nocleg na pustyni? A może masz ochotę na nocleg w domu na odludziu w jakimś odjechanym kształcie? Tutaj znajdziesz wszystko!

Pamiętaj, że podróże w stylu slow to nie tylko piękne miejsca – w nich chodzi o doświadczanie, skupienie się na obecnej chwili, a także o odkrywanie lokalnych smaków, wspieranie lokalnych społeczności czy szacunek do środowiska oraz dziedzictwa historyczno-kulturowego.

Bądź na bieżąco i obserwuj the Slow Overview:
Instagram / Facebook. Łap też mojego prywatnego Instagrama, o >tutaj<, a także dołącz do grupy z polskimi markami slow fashion!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *