Joga & Pilates Camp w Hobbitowej Górca

Joga & Pilates Camp w Hobbitowej Górca

Są takie momenty w roku, kiedy czujesz, że naprawdę potrzebujesz oddechu. Nie tylko tego dosłownego – spokojnego, głębokiego – ale też przestrzeni, która pozwoli Ci znów poczuć siebie. Co lepiej może Ci to dać niż praca z ciałem i głową w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce?

Ruch, który Cię odżywia. Warsztaty, które zostają w głowie

Wyjazd to nie tylko joga i pilates, choć tych nie zabraknie – czeka na Ciebie 8 sesji ruchowych, które rozluźnią, rozciągną i dodadzą energii. Na matach spotkamy się przy jodze, pilatesie, masażu powięzi i rozciąganiu. Wszystko w rytmie ciała, bez presji wyników – za to z dużą uważnością.

Czeka na Ciebie również warsztat integracyjny, który pobudzi kreatywność, pozwoli odetchnąć od codziennych ról i po prostu pobyć – z sobą i z innymi.

W planie również:

  • wieczorne ognisko i rozmowy przy herbacie
  • relaks w balii z widokiem na góry
  • wegetariańskie, domowe posiłki, które naprawdę karmią

I co najważniejsze – czas wolny, który możesz wypełnić według własnego rytmu. Spacery, książka, cisza, spanie do późna albo wpatrywanie się w niebo – Ty decydujesz.

Hobbitowa Górka – portal do innego świata 😉

Nasz sierpniowy retreat odbędzie się w miejscu, które trudno opisać słowami. Hobbitowa Górka to 13 hektarów dzikiej przyrody na skraju Gór Stołowych – bez sąsiadów, bez hałasu, bez pędu.

Zamieszkamy w ekologicznym domku zbudowanym z gliny, słomy i drewna – z turkusowymi oknami, lawendowym dachem i dużym, drewnianym tarasem z widokiem na łąki. Zamiast alarmu – śpiew ptaków. Zamiast korków – strumyk i ślady saren w trawie. To 13 hektarów dzikiej przyrody.

Ćwiczyć będziemy w Sali Elfów – przestronnej, z panoramicznym widokiem na góry. A wieczory spędzimy tak, jak się marzy – przy ogniu, w bani, pod gołym niebem. To idealna przestrzeń, by naprawdę się zatrzymać. Oddychać. Nabrać sił.

Studio Oddech – przestrzeń, w której wszystko ma sens

Za organizacją wyjazdu stoi Studio Oddech – kameralne studio z Bielan Wrocławskich, które powstało z potrzeby połączenia ruchu, oddechu i uważności. Na co dzień prowadzone są w nim zajęcia z jogi, pilatesu, treningów funkcjonalnych – z myślą o realnych kobietach i ich realnych potrzebach.

Po co to wszystko? Żeby wrócić do siebie

W codziennym biegu łatwo zgubić własny rytm. W tym sierpniowym weekendzie chodzi właśnie o to, by go odzyskać.

Co Cię czeka na miejscu?
– 8 sesji ruchowych: pilates, joga, rozciąganie, praca z powięzią
– Warsztat integracyjny – lekki, kreatywny i… niespodziewany
– Wieczorne ognisko i relaks w podgrzewanej balii
– Upominek dla każdej uczestniczki
– Przepyszne, sycące wege posiłki tworzone z lokalnych składników
– I przede wszystkim: przestrzeń do bycia – bez wymagań, bez planów, z ciszą, która regeneruje

Wstępny rozkład zajęć:

piątek 15.08

17:00 zameldowanie w Hobbitowej Górce
18.00 – 19.30 sesja pilatesu zakończona jogą rozciągająco- regenerującą po podróży
19.30 kolacja i czas na zapoznania
20.00 integracja – warsztat niespodzianka

sobota 16.08
8:00 -9.00 sesja pilatesu
9.15  śniadanie

11.30 – 13.00 sesja jogi
13:15 – 14:15 sesja pilatesu
14.30 obiad
czas wolny /spacer/warsztat
18.00 kolacja
19.00 – 20.00 sesja jogi powięziowej
20:30 ognisko

niedziela 17.08
8:00 -9.00  sesja pilatesu
9.15 śniadanie
12:00-13:00 sesja jogi
13.30 obiad

+ czas na pakowanie i domknięcie weekendu i sharing circle

Wszystko poprowadzą z uważnością Kasia i Emilia – nauczycielki ze Studia Oddech. Mają doświadczenie, czułość i lekkość, dzięki którym czujesz, że jesteś w dobrych rękach – niezależnie od poziomu.

Więcej informacji znajdziesz na Instagramie Studia Oddech!

Najważniejsze informacje:
15–17 sierpnia 2025
Hobbitowa Górka | 2h od Wrocławia

Nie musisz mieć doświadczenia w jodze ani pilatesie. Potrzebujesz tylko jednego: chęci, by na chwilę zwolnić i zająć się sobą.

📩 Zapisz się już teraz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUVD74OH5p1yvI2sxDsP46QhnrncNxN96330NyFnvCp2b1vQ/viewform

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *